Compo Expert

Compo Expert , Münster / Westphalia merkezli COMPO EXPERT GmbH, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’nın yanı sıra Asya ve Afrika’da 21 satış ofisi bulunan uluslararası bir şirkettir.

Şirket, Krefelde (Almanya) ve La Val d’Uixo (İspanya)’daki iki gübre fabrikasında yüksek kaliteli özel gübreler ve biyostimülanlar üreterek profesyonel kullanıcılara meyve, sebze, mahsul, çimen ve tarlalar için güvenli çözümler sunuyor. Halka açık yeşil alanlar, fidanlıklar ve süs bitkileri.

Yenilikçi ürün yelpazemiz, özel mineral ve stabilize gübreler, yavaş etkili ve kontrollü salınan gübreler, suda ve sıvıda çözünür gübrelerin yanı sıra biyolojik uyarıcılar, eser elementler ve toprak geliştiricileri içerir. Bu ürün yelpazesi sayesinde COMPO EXPERT, pazarda lider bir konuma sahiptir.

Şirketin şu anda dünya çapında yaklaşık 700 çalışanı var.

COMPO EXPERT, yaklaşık 15.000 çalışanı olan Grupa Azoty SA’nın bir yan kuruluşudur; Polonya’daki en büyük kimya şirketi ve Avrupa Birliği’ndeki ikinci en büyük azot ve bileşik gübre üreticisidir.

COMPO EXPERT, Krefeld’deki gübre fabrikasında katı ve sıvı formda yüksek kaliteli özel gübreler üretmektedir. Burada 1910 gübre üretildi.

Basquez sıvı ve Basfoliar ® veya Vitanika ® sıvı gübre gibi kaplamalı gübreler de üretmektedir. Yaklaşık 18 hektarlık bir alanı kaplar ve Rijnhaven, Krefeld’de bulunur. Gübre taşımanın üç ana yöntemi – tekne, kamyon ve tren – Krefeld’e kendi demiryolu erişimlerine sahiptir, böylece bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Gübre üretiminde önemli bir geleneğe ek olarak, fabrika, üretilen gübrelerin en yüksek kalitesini sunan modern teknolojik süreçlere ve deneyimli personele sahiptir. Mevcut lojistik seçeneklerine ek olarak, müşterilerimize optimize edilmiş ve hızlı teslimat sunabiliriz.

İspanya, La Val d’Uixo’daki fabrika suda çözünür gübreler üretir ve stabilize eder. 40.082 m2’lik yüzey, modern yükleme ekipmanları için yeterli alana ve yeterli depolama kapasitesine sahiptir.

Üretim sahası, Avrupa’nın en önemli gübre pazarının kalbidir.

Valencia’daki en büyük İspanyol konteyner limanı sadece 40 km, dökme yük taşımacılığı için önemli olan Castellín limanı ise sadece 30 km uzaklıktadır.

SEO & TASARIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.