Sektördeki yıllardır süregelen tecrübemize ve bilgimize güvenerek kurduğumuz Güleryüz Bahçe, e-ticarete olan yoğun ilgiyle kısa sürede büyük ivme kazanmıştır. Güvenilirlik ve yüksek kalite/doğru fiyat inancı ile sektörde emin adımlarla ilerliyoruz.
Kaliteli ve geniş ürün yelpazemizle, yılların deneyimiyle alanında uzman firmaların ürünlerini Güleryüz Bahçe olarak Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.
‘Bahçenizin tüm ihtiyaçları’ stratejisiyle kurduğumuz şirketimiz yerli tarımın gün geçtikçe öneminin arttığı bilinci, sürdürülebilir tarım ve doğadan aldığımız güçle Türkiye’nin her yerindeki her bahçenin ihtiyaçlarını ‘kalite odaklı’ müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Balkonunuzdaki saksılardan, tarlalarınıza kadar olan bütün tarım projeleri dünyamız ve bizim için çok değerlidir. Sürdürülebilir gelecek için atılan bütün adımlarda yanınızda olmak, ihtiyaçlarınızı sağlayabilmek bizim için mutluluktur.

MİSYON
Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesiyle tek siteden güvenli ve kolay ulaşabilmelerini sağlamak.

VİZYON
Güvenli alışveriş için akla ilk gelen, ziraai her ortamın ihtiyaçlarını bünyesinde barındıran ve en çok tercih edilen marka olmak.

GÜLERYÜZ BAHÇE’nin İnandığı Değerler
Güvenilirlik
Ticaretin yapı taşlarından en değerlisinin güven olduğu bilinciyle, müşterilerimiz için en güvenilir e-ticaret platformu olmak temel değerimizdir.
Kalite
Kaliteden asla ödün vermeden, alanında uzman firmaların garantili ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.
Çalışkanlık
En yoğun tempoda bile, dinamik bir ekip çalışması sergileriz. Birbirimizle uyum içinde çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.
Çözüm Odaklılık
Tüm kararlarımızda müşterilerimizi ön planda tutarız. İletişimde kolay anlaşılan ve güven veren bir dil kullanırız. Her türlü konuyu gecikmeden çözmeye çalışırız. İlişkilerimizde iyi niyet gösterir, sevgi-saygı çerçevesinde iletişim kurmaktan ve empati yapmaktan vazgeçmeyiz.