Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.GULERYUZBAHCE.com

Alışverişiniz esnasında sitemizden “Üye olmadan devam et” seçeceğine tıklayarak üyeliksiz alışverişinizi tamamlayabilirsiniz fakat bu durumda sitemiz üzerinden siparişinizin takibini yapmanız veya kampanyalarımızdan haberdar olmamız mümkün olmayacaktır.

Kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde sipariş tutarınıza ek olarak ’15 TL’ kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir. Kapıda ödeme esnasında sadece nakit veya kredi kartı ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

GULERYUZBAHCE.com üzerinden Bonus, World, Combo, Maximum, Axess, CardFinans, Paraf kart ve Advantage karta vade farksız peşin fiyatına olarak, kart tipinize göre 10 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse;
0542 515 64 54 nolu telefondan arayarak, sistemimize kaydettiğiniz mail adresiniz ile bize e-posta göndererek, site içi canlı destek kısmından bize yazarak, üyelik hesabınızda siparişlerim sekmesi altındaki sipariş iptal et butonuna tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürün bedeli talebinizi takiben ilk mesai günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Siparişiniz Kargoya verildiyse;
Kargo elinize ulaştığı anda ürünü teslim almayabilirsiniz veya ürünü teslim aldıysanız karşı ödemeli olarak ürünü tedarikçiye gönderebilirsiniz. Bu durumda iade ürününüz tedarikçiye ulaştığı andan itibaren ürün bedeli talebinizi takiben ilk mesai günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

GULERYUZBAHCE.com üzerinden aldığınız tüm ürünler yetkili servise sahip yetkili bayilerden gönderilmesi sebebiyle aldığınız andan itibaren garanti kapsamındadır. Ürününüzle beraber gönderilen faturası ile size en yakın servise götürebilir veya ürünü size göndermiş olan enbahce.com tedarikçisine tamir edilmek üzere kargolayabilirsiniz.

GULERYUZ BAHCE.com‘da listelenen tüm ürünler, ürünün yetkili bayisinden gönderildiği için GULERYUZBAHCE.com da hiç bir zaman sahte, çakma veya düşük kaliteli bir ürün bulunmaz. Sadece bazı yedek parçaların orijinalinden uygun fiyatlı muadil parçaları bulunur. Bu durum ürün açıklamasında veya sizin soru yöneltmeniz halinde açıkça belirtilir.

guleryuzbahce.com üzerinde satılan tüm ürünler minimum 2 yıl garanti ile satılmaktadır. Bazı ürün grupları ve markalarda garanti süresi 5 yıla kadar uzayabilmektedir. Garanti süresi ürün açıklamalarında belirtilmektedir.

Ürününüzü sipariş esnasında istediğiniz adrese yönlendirebilirsiniz. Daha sonra ‘farklı bir fatura adresi girmek istiyorum’ seçeceğini seçerek belirttiğiniz adrese fatura oluşturulmasını sağlayabilir ve gönderebilirsiniz.

GULERYUZBAHCE.com üzerinden yaptığınız tüm alışverişler mutlaka servislik yetkisi bulunan yetkili bayi tarafından gönderilir. GULERYUZBAHCE.com tedarikçisi olan yetkili bayi ürünü adınıza düzenlenmiş fatura ile gönderir ve satın almış olduğunuz tüm ürünler fatura tarihinden itibaren üretici firma veya distribütör garantisi altındadır. GULERYUZBAHCE.com’un tedarikçileri GÜLERYÜZ BAHÇE’nin ortağıdır. Bu sebeple tanımadığınız veya aynı anda hem GULERYUZBAHCE.com’u hemde tedarikçimizin sorumluluğu üzerine almadığı bir durum ile karşılaşmazsınız.
GÜLERYÜZBAHCE.com 3D güvenlik sistemini zorunlu olarak kullanılmasını isteyen tek internet sitesidir. Bu nedenle tüm kredi kartı alışverişlerinizde %100 güvenli olarak alışveriş yapmak tek tercihinizdir.
Yukarıda belirtilen tüm özellikler sadece GULERYUZBAHÇE.com’a özgüdür ve bunlar enbahce.com’u Türkiye’nin en güvenilir alışveriş sitesi yapmaktadır.